Blog > Komentarze do wpisu

Max Hamburgers

Dzisiejszy wpis poświęcony zostanie szwedzkiemu liderowi produktów fast food. 

Czym różni się żywność z Max Hamburgers? Czy małe zmiany mogą sprawić, że fast food będzie zdrowym posiłkiem?

Szwedzka firma podkreśla istotę dbania o zdrowie swoich klientów. W tym celu opracowano nową recepturę oleju, w którym wykluczone zostały tłuszcze trans. Są to utwardzone tłuszcze roślinne, które wpływają na obniżenie poziomu zdrowego cholesterolu (DHL), powodują cukrzycę, choroby wieńcowe i osłabienie odporności.

Max Hamburgers posiada w swojej ofercie menu Delifresh. Są to produkty o obniżonej zawartości tłuszczu oraz kalorii. Ciekawym posunięciem są również menu o obniżonym indeksie glikemicznym oraz produkty bezglutenowe.

Firma podkreśla, że wszystkie produkty podawane w ich restauracjach są naturalne i nie zawierają organizmów genetycznie modyfikowanych.

Zdrowy styl życia i dbanie o środowisko, które są znakami firmowymi Max Hamburgers przekładają się na stworzenie specjalnych stanowisk rowerowych, dzięki którym nie zsiadając z  pojazdów możemy zakupić posiłek. Stanowiska typu "bike in", firma Max Hamburgers wprowadziła jako pierwsza na świecie.

Idea Max Hamburgers brzmi naprawdę szlachetnie i zachęcająco, a sporadyczne wizyty nie powinny nam "wyjść bokiem", natomiast nie polecam zastępowania zbilansowanej diety produktami Max Hamburgers;)

piątek, 05 listopada 2010, asiarzeszotarska

Polecane wpisy